Hata
  • XML Parsing Error at 2:14. Error 41: Attribute without value
MERMERCİ ÜRETİM YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİNİ KULLANANLARIN,
YAZILIM HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ !..
 
 
demmer
Sn.ADNAN DEMİREL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, DEMMER Demireller Mermer San.A.Ş.
 
         DEMMER A.Ş firması üretim planlama , üretim takip ve stok takip kısımlarında MERMERCİ programını kullanmaktadır.MERMERCİ programı ile fabrikamızla ilgili tüm raporlamalar , istatistikler ve analizler sorunsuz bir şekilde alınabilmektedir. 
 
fonmersan1
 

Sn.MAHMUT YÜKSEL,  İşletme Müdürü,  Fonmersan Antik Mermer San.Tic.Ltd.Şti

                        Programiniz gercekten bizim fabrikamiz icin cok yarali oldu. Makinelarin verimi, iscilerin verimi ve zaiyat durumunu her tezgah icin bilmek bizim icin buyuk bir nimet. İstedigimiz zaman makinelerin verimini ne kadar sarf malzeme kullanilmis bunlari bilebiliyoruz. Aninda maliyet hesabi alabiliyoruz her urun icin. Bizim fabrikamiz icin MERMERCİ PROGRAMI cok yararli bir program olmustur.
 
cedastones
 

 Sn.ÇETİN BAŞARI, Genel Müdür, Ceda Doğaltaş Mermer Maden İnş. Ve Tic. Ltd. Şti

                                     Günümüzde işletmeler kendi içerisindeki işleyişini daha sağlıklı ve hızlı takip edebilmek için bilgisayar teknolojisinin getirdiği kolaylıklardan biri olan sektörel yazılımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Bu noktada Türkiye de büyük bir doğaltaş sektörünün oluşu ve her geçen günde sektörün giderek büyümesi sadece bu sektöre özel bir yazılımın yapılması gerekliliğini doğurmuştur.

                                   Biz de doğaltaş sektörünün içerisinde bulunan bir firma olarak kurumsallaşmak, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve kendi içyapımızı kontrol altına alarak verimliliğimizi ve karlılığımızı ölçmek için sektörel bir yazılıma ihtiyaç duyduk. Araştırmalarımız sonucunda; Doğaltaş Sektörü için hazırlanmış, stoklarımızı, siparişlerimizi, üretimimizi, maliyetimizi, verimliliğimizi takip edebileceğimiz ve en sonunda da ihracat evraklarını hızlı bir şekilde hazırlayabileceğimiz, doğaltaş sektörüne özel yazılmış  e- mermerci programıyla tanıştık.

                E-mermerci programını firmamızda kullanmaya başladığımızda sektördeki kendi tecrübelerimiz ışığında ihtiyaç duyduğumuz ve yazılımı kullanmamızı kolaylaştıracak eklemeler ve düzenlemeler üretici firma tarafından en kısa sürede hazırlanarak kullanımımıza sunuldu. Artık e-mermerci programı ile ocaktaki üretim maliyetimizi ve verimliliğimizi ölçebiliyor, satış hacmimizi ve karlılığımızı belirleyebiliyor, üretimde aksamaya sebep olan, maliyetlerimizi arttıran faktörleri gözlemliye biliyoruz ve en sonunda üretimden satışa kadar olan tüm hatta; haftalık aylık ve yıllık raporlar düzenleyebiliyoruz.

                Firma olarak e-mermerci programının üreticilerine doğaltaş sektörüne yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

lito

Sn.OLCAYTO SEVİNÇLİ, Maden Müh  & MBA,  Lito Yapi Ltd.Şti.

     Mermer sektörü için bilgisayar ortamında hazırlanmış bir yazılım mevcut değildi. üretim, verimlilik, maliyetlerimizi, stoklarımızı, cari hesaplarımızı takip ederken zorlanıyorduk. Ve bunun takibi hiç de kolay olmuyordu. Sektör fuarlarından birisinde Mermerci programı ile tanıştık ve inceledik. Gördük ki, bu işlemlerin hepsini sadece mermerci programı ile yapabiliyoruz. Programı kullanmaya başladıktan sonra artık üretimlerimizin her aşamasına hakim durumdayız ve istediğimiz raporları alabiliyoruz. Bizim için en önemlisi, fabrika ortamında üretim ve maliyetlerimizi kontrol altına almak, stok ve cari hesaplarımızda ise alış-satış-tahsilat entegrasyonunu sağlamaktı.

İhracat modülü ise diğer modüller de de olduğu gibi işimizi oldukça kolaylaştırdı.

ISO 9001 kalite güvence sistemini içersinde barındırması bizim için ayrı bir kolaylık oldu.

Ayrıca firma yetkililerinin sektörü biliyor olmaları, sorunlara bilinçli yaklaşımları, taleplerimizi karşılamaları ve bizleri de yönlendirmeleri açısından oldukça verimli bir çalışma sağladı. Her konuda destek vermeye devam ediyorlar.

Duyurular

MERMER VE DOĞALTAŞLARDA CE İŞARETLEMESİ

89 / 106 / EC Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (Construction Producst Directive) kapsamında CE (Conformity Europe) işaretlemesi için; TS EN 1469 doğal taş mamulleri-kaplamada kullanılan plakalar-özellikler standardı kapsamında, CE beyanında bulundunuzmu. Firmamızdan bu kapsamda da hizmet alabilirsiniz.
BARKOD UYGULAMASI

Artık MERMERCİ ÜRETİM YÖNETİM SİSTEMİ' nde BARKOD Uygulaması ve El Terminali ile çalışma imkanı var !
Program indir linkinden MERMERCİ ÜRETİM YÖNETİM SİSTEMİ Programını indirip, bilgisayarınıza kurup deneme yapabilirsiniz. Kurulum için bizlerden destek isteyiniz.
Program indir linkinden MERMERCİ ÜRETİM YÖNETİM SİSTEMİ sunumunu indirip, izleyebilirsiniz.

Döviz Kuru

Hava Durumu

°F | °C
invalid location provided
"Yaptığınız iş ölçülebilir olsun, ölçülebilir değilse ölçülebilir hale getirin, eğer onuda yapamıyorsanız o işi terkedin"  Descartes...
Tasarım Uygulama BİLNET
Bülten'e Git